środa, 18 maja 2016

Zainwestuj w zespół.

źródło obrazka
Prowadząc firmę nieustannie inwestujesz w jej rozwój – najwyższa jakość usług i produktów, wizerunek, reklama. Jednak czy pamiętasz jak ważna jest inwestycja w pracowników? Prostym i szeroko dostępnym sposobem na inwestycję w zespół są dziś imprezy integracyjne.


Ilość dostępnych form i pomysłów jest niemal nieograniczona i zależy wyłącznie od Ciebie i Twoich pracowników. Możesz wybrać połączenie szkolenia z wieczornym bankietem lub warsztaty taneczne dla początkujących. Imprezy integracyjne bywają kopalnią wiedzy o pracownikach – często dzięki rozluźnieniu atmosfery ujawniają oni predyspozycje wcześniej przez pracodawcę niezauważone.

Łącząc imprezy integracyjne ze szkoleniami specjalistycznymi zyskujemy wzrost twardych kompetencji pracowników i podniesienie ich kwalifikacji zawodowych, co jest niewątpliwą inwestycją w firmowe zasoby. Oprócz tego zyskujemy również wzrost lojalności pracowników i ich poczucia przynależności do firmy i pracodawcy. Wzrasta również poczucie wspólnoty wśród pracowników i wzrasta zaufanie. Imprezy integracyjne są również świetnym sposobem na minimalizację szkodliwego działania stresu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz