wtorek, 29 listopada 2016

Wspólny wyjazd
Wyjazdy integracyjne cieszą się w ostatnim czasie niezwykłą popularnością. Na to rozwiązanie decydują się głownie członkowie firm. 

Jest to doskonały sposób na zaciśnięcie więzi pomiędzy pracownikami, co pozwala na lepszą pracę zespołową. 
W szczególności taki wyjazd pozwala „naładować baterie” by ze zdwojoną siłą zabrać się później do pracy. W Internecie można znaleźć wiele firm zajmujących się organizacją wyjazdów i zapewnieniem rozrywek na miejscu. 

Często wybieranym rozwiązaniem jest wyjazd na narty za granicę, do Włoch czy Austrii. 

Największą popularnością cieszą się jednak wyprawy nad polskie morze. Na miejscu największą atrakcją są gry integracyjne. Na ogromnych ogrodzonych polach, z wieloma przeszkodami, kryjówkami, rozgrywane są zawody w Paintball ‘a. Rozgrywka polega na tym, że zawodnicy dzieleni są na dwie drużyny i wygrywa ta, która jako pierwsza, poprzez strzał kulką z farbą, wyeliminuje przeciwników. Kolejną zabawą, która jest najchętniej wybierana przez uczestników wyjazdu jest Off-Road. Polega to na jeżdżeniu przerobionym samochodem terenowym, specjalnie przygotowanym do jazdy po bezdrożach. 

Dawka adrenaliny podczas jazdy jest ogromna a wspomnienia niezapomniane. Po pełnym emocji i atrakcji dniu najczęściej wieczorem urządzane są przyjęcia, na których uczestnicy wyjazdu mogą tańczyć, aż do rana ;).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz