środa, 30 listopada 2016

O relacjach krótki tekst cz.2
4. Zdobądź zaangażowanie. Stwóż sojusz z osobą. Uznają, że obaj jesteście na tej samej stronie. Upewnij się, że oba zobaczyć wizję przyszłości waszej relacji i że zgadzasz się na to, co chcesz. Określi konkretne działania, które zmienią ten związek. Co ty każda oddana robi, aby poprawić sytuację? Co ty każda oddana NIE robić?
Następnie utwórz słowną umowę. Podkreślić wartość tej obietnicy jesteś zarówno podejmowania. Tu nie chodzi o po prostu "mówiąc:" masz zamiar coś zrobić. Oboje musieli po drodze do jego pracy.

5. Bądź konsekwentny. Konsekwencja jest kluczem do sukcesu. Pamiętaj, że czyny mówią głośniej niż słowa. Można mówić o tej rzeczy przez cały dzień, ale jeśli się nie zmieniają sposób interakcji ze sobą, to wszystko jest stratą czasu.

Nie wchodzą do starych, negatywnych wzorców. Budowanie w strukturze na jak można sobie z tym poradzić, jeśli nie. Jeśli nie są po drodze na swoich zobowiązań, jak chcesz to osoba, do zajęcia się nim z wami? I odwrotnie: jeśli nie po drodze, jak będzie rozwiązać go? Porozmawiać o tym z góry, więc masz plan działania.

Pamiętaj, że jest to proces odbudowy zaufania i przebudowy relacji, więc może to trochę potrwać. Nie oczekuj, że wszystko się zmienia z dnia na dzień. Ale, jeśli obie osoby są w stanie podjąć wysiłek, wszystko będzie się stopniowo poprawiać.

6. Bądź proaktywny. Nie tylko niech Twoje relacje zawodowe się kształtować na własną rękę. Nie czekaj do problemów wymyślić rozwiązania tych rzeczy. Być aktywne na temat tworzenia silnych relacji wcześnie.

Pamiętaj, że ludzie nie mogą czytać w twoich myślach - i podobnie, nie jesteś jasnowidzem. Musisz ustalić "zasady" o relacji w ujęciu realnym. Ważne jest, aby być zamierzone i góry, w jaki sposób to zrobić. To gra integracyjna w która warto zagrać.

Dodatkowo, zdefiniować swoje granice w sposób jasny, zrozumiały. Pamiętaj, jeśli pozwolisz innym ustawić limity, nie lubi, gdy kończą. I nie można winić innych za przesuwając się obok swoich granicach, jeśli nie przekazały, jakie są.

Następnym razem, gdy zdajesz sobie sprawę, relacje w miejscu pracy jest kiszony, wykonaj następujące sześć kroków do słodzenia go ponownie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza